Chorzów, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Segregacja odpadów przemysłowych praca fizyczna

Francja

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja pracy tymczasowej INTER WORK NR. REJ. 10545
zatrudni dla francuskiego kontrahenta 2 osoby do

Prac fizycznych &#8211; przy segregacji odpadów
Obowiązki:
Segregacja odpadów / marketów typu papier , plastik ect
Prace porządkowe

Wymagania:
- sprawność manualna
-siła fizyczna
-dokładność przy wykonywaniu powierzonych prac
-prawo jazdy kategorii B obowiązkowo
Uprawnienia na wózek widłowy będzie dużym atutem
-ciągłość ubezpieczenia w ZUS

mile widziany komunikatywny francuski
Oferujemy:
ILOŚĆ WAKATÓW 2
&#8226; umowa o pracę tymczasową,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; ubezpieczenie A1
&#8226; zakwaterowanie

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres mailowy :
interwork.work@****

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 31 Marzec, 2016  10:46

Identyfikator: 579075

Wyświetleń: 1869