Chorzów, Śląskie

Projektant systemów i układów hydraulicznych - praca w Niemczech

Ahaus

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy odpowiednich osób posiadających doświadczenie zawodowe oraz zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku: projektant systemów i układów hydraulicznych - praca w Niemczech.

Miejsce pracy: Ahaus

Obowiązki:
&#8226;projektowanie i konstruowanie układów i systemów hydraulicznych w programie AutoCAD
&#8226;odpowiedzialność za terminowe przygotowanie projektów

Wymagania:
&#8226;wykształcenie wyższe techniczne
&#8226;doświadczenie na stanowisku samodzielnego projektanta/konstruktora min. 3 lata
&#8226;biegła obsługa programu AutoCAD
&#8226;znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym - warunek konieczny
&#8226;zdolność do samodzielnego prowadzenia projektów

Oferujemy:
&#8226;zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
&#8226;stabilne zatrudnienie w Niemczech
&#8226;ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226;możliwość samorealizacji i rozwoju
&#8226;szkolenia i wsparcie techniczne
&#8226;samodzielność i odpowiedzialność
&#8226;atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl/.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 30 Kwiecien, 2015  10:53

Identyfikator: 547021

Wyświetleń: 1673