Chorzów, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy

Chorzów

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

Realizacja projektów biznesowych z branży rekrutacyjno-outsourcingowej oraz bieżące zarządzanie relacjami z klientami (obsługa kluczowych klientów oraz pozyskiwanie nowych).
Analiza rynku pod kątem branży HR.
Przygotowywanie ofert dla klienta oraz prowadzenie prezentacji produktowych.
Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie.
Mile widziane doświadczenia w sprzedaży usług outsourcingowych.
Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji.
Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

Umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premie).
Pracę w kreatywnym i zgranym zespole.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz &#8211; domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 735-955-643
CV proszę przesłać na maila: z.malcherczyk@weegree.com

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 08 Sierpien, 2017  13:52

Identyfikator: 617956

Wyświetleń: 2442